Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou lidé vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Tito idealisté si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti. Jsou to lidé živlu vzduchu a ukrývají se v nich dvě různé osobnosti.

blizenci 7
490 Kč –8 %
Náramek Antonie
obvykle do 5 dnů
450 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Blížence - ametystu a turmalínu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Blížence.

Kód: TN0100
blizenci 1
590 Kč –7 %
Náramek Liliana
obvykle do 5 dnů
550 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Blíženců - růženínu, ametystu a kalcitu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Blíženci.

Kód: TN0085
blizenci 4
650 Kč –9 %
Náramek Gita
obvykle do 3 dnů
590 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Blížence - akvamarínu, achátu a tygřího oka, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Blížence.

Kód: TN0093
blizenci 13
650 Kč –9 %
Náramek Viola
obvykle do 3 dnů
590 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Blíženci - akvamarínu, tygřího oka a pokoveného praskaného křišťálu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové...

Kód: TN0078
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení