TeTo - Smart osvětlení pro každého

Budoucnost se stala realitou, už to není sci-fi, moderní technologie můžete mít i vy!

 

Umožní Vám ovládání osvětlení, různých předvolených scén, ba dokonce automatické chování svítidel v průběhu dne.

Už nepotřebujete složité a drahé počítačové systémy ani drahá svítidla a spoustu podpůrných komponentů.

My nabízíme jednoduchý konkurenceschopný systém Casambi Bluetooth, založený na bezdrátové komunikaci.

 

Svítidla v nabídce - eshop

 

Výhody:

- není potřeba nová elektroinstalace !!!

Pokud však řešíte nové elektrické rozvody v bytě, rodinném domě nebo v kanceláři, může být vícežilový kabel výhodou z hlediska využití některých dalších funkcí, ale není podmínkou, vše zvládneme i na standardním rozvodu elektriky.

- Casambi systém vytváří vlastní komunikační síť, proto se bavíme o chytrém osvětlení, nejen o chytrém svítidle

- Bluetooth mesh nové generace umožní komunikaci svítidel mezi sebou, což Vám umožní nastavování světelných scén, časových scén (například simulace svícení, když jste na dovolené), dále automatického ovládání pomocí senzorů atd.

Pro představu, každá jednotka ve svítidle dokáže komunikovat s jinou jednotkou, BT technologie umožňuje komunikaci 1:1, ale tím, že každá jednotka funguje zároveň jako přijímač a vysílač, dokážete najednou ztlumit třeba všechna svítidla v obývacím pokoji.

- v dnešní době postižené Covid-19 se mění náš každodenní život, mnoho lidí pracuje z domova na tzv. Homeoffice, což také zvyšuje nároky na správné osvětlení, můžeme proto vybírat svítidla na principu HCL (Human Centric Lighting), které mění teplotu světla v průběhu denní doby a osvětlení automaticky mění podle potřeby i svou intenzitu

- možná už jste slyšeli pojmy jako je Well-being a Human Centric Lighting, vysvětlíme laicky ZDE.

- chytré osvětlení TeTo kromě komponentů, které je možné integrovat i do Vámi vybraného svítidla, nabízí vlastní smart svítidla, dále lineární LED profily pro ambientní osvětlení s vysokým standardem kvality světla, také vybrané osvětlení od českého výrobce Halla. (www.halla.cz)

- v naší nabídce eshopu uvidíte základní výběr svítidel, ovšem řešení může být více, je možné, že již máte svítidla koupená a chtěli byste z nich udělat chytrá, nebo byste je chtěli vhodně doplnit a integrovat do chytrého konceptu osvětlení

- nejlepší cestou je individuální řešení, nebojte se nás na cokoliv zeptat, rádi poradíme a celý koncept vymyslíme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení