Neohodnoceno

Huge Ø400mm

Čistý jednoduchý design. Kruhové hliníkové svítidlo s opálovým difuzorem, bezdrátové ovládání Bluetooth Casambi. Vyrobeno v ČR.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: HS0009 HS0010 HS0011 HS0012 Zvolte variantu
Značka: Halla
8 048 Kč 6 651,24 Kč bez DPH
Kategorie: kruhová svítidla
Záruka: 5 let
tvar svítidla: kruhový
smart ovládání: Bluetooth
délka svítidla (mm): 400
šířka svítidla (mm): 400
výška svítidla (mm): 87
? světelný zdroj: LED
? příkon max (W): 30
? světelný tok (lm): 3350

Čistý jednoduchý design. Kruhové hliníkové svítidlo s opálovým difuzorem, unikátní bezdrátové ovládání Bluetooth Casambi.

Huge je kruhové svítidlo s přímým vyzařováním světla. Nejlépe vynikne přisazené na stropě, ale je také možné ho zavěsit (nutné objednat příslušenství 3-bodovou sadu pro zavěšení).

Svítidlo bylo vyvinuto a je vyráběno v České republice. Jeho koupí podpoříte lokální výrobu. www.halla.cz/huge

SMART bezdrátové ovládání umožňuje ovládat svítidlo samostatně, ale také v sestavách. Bezdrátové jednotky vytvářejí síť (Bluetooth mesh) a tím jsou schopny komunikovat mezi sebou. Uživatel si proto může vytvořit scény, nebo časové scény (například při odjezdu na dovolenou), svítidla může ovládat přes mobilní zařízení, nebo přes tlačítka, bezdrátová tlačítka a touchpanely. Mrkněte na související produkty.

Jak je důležité v dnešní době myslet na kvalitní osvětlení? Také jste se setkali s pocitem, že doma na homeoffice u počítače mžouráte? Nevěřili byste tomu, ale málo světla je velmi pravděpodobná příčina! Poradíme, anebo zkuste načerpat pár informací na našem blogu.

Přáli byste si jinou variantu? Mikroprismatickou optiku pro snížení oslnění? Jiný světelný tok ze svítidla? Kontaktujte nás emailem přímo z karty zboží, nebo pro ucelenou nabídku prostě emailem, rádi Vám vypracujeme individuální nabídku na míru.