Neohodnoceno

Náramek Jirka

Náramek z minerálních kamenů přírodního krajinového jaspisu, norského labradoritu a lávy.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
3 dny
Značka: TeTo
390 Kč –23 % 299 Kč
Kategorie: náramky
Záruka: 2 roky
pro koho: kluci
základní barva: šedá
průměr korálků: 10mm
délka náramku: 20,5 - 21cm
jirka
390 Kč –23 %

Jaspis má schopnost posilovat trpělivost, skromnost, soucit a trpělivost. Bojuje s depresemi a nerozhodností. Obrací naši pozornost k praktickým řešením. Pomáhá nám stát pevně na svých nohou a nenechat se unášet nebo naopak svazovat emocemi.

Labradorit pomáhá lépe se soustředit na osobní záležitosti, aniž bychom se rozptylovali vnějšími vlivy. Je to ochranný kámen. Odkrývá vzorce uvažování, uložené v nevědomí či podvědomí, které se mohou negativně projevovat v našem emočním životě. Pomáhá vztahům, odděluje skutečné hodnoty od těch pomíjivých a klamných.

Láva dodává svým majitelům silnou pozitivní energii. Lávové kameny jsou považované za ochranné amulety, odráží psychické útoky a vrací je zpět jejich původci. Všeobecně má blahodárné účinky na lidské tělo, napomáhá správnému proudění krve, uvolňuje vyčerpanou mysl, harmonizuje tělo, mysl i duši.

Vhodná znamení: rak, vodnář, střelec, kozoroh, beran, blíženci, váhy, panna, štír

Náramek vyrábíme ve velikosti 20,5 - 21 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  

Zpět do obchodu