Neohodnoceno

Náramek Kristýna

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Lva - slunečního kamene, topazu a pokoveného praskaného křišťálu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové oceli ve znamení Lva.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
3 dny
Značka: TeTo
450 Kč –13 % 390 Kč
Kategorie: Lev (23.7. - 22.8.)
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: bílá, žlutá, hnědá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
lev 2
450 Kč –13 %

Sluneční kámen vás vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do Vašich domovů. Vnáší do života radost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí vás nezávislosti k vašim nejbližším a umění říkat lidem "ne". Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Čisti čarky, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Pomáhá proti chronickým bolestem v krku.

Topaz je nositelem životní síly a nevyčerpatelným zdrojem povzbuzující energie. Pomáhá nám cítit se dobře a mít chuť do života. Uvolňuje napětí, zahání negativní emoce jako hněv, zášť, zatrpklost. Podporuje talent a schopnost sebevyjádření, ale na úkor druhých. Dodává sílu a motivaci. Přináší lásku a radost. Posiluje víru ve vlastní schopnosti a je vhodný pro umělce. 

Křišťál co do léčivých účinků stojí na prvním místě mezi všemi kameny, položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energie a harmonizuje je. Křišťál čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí pozitivní.

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. Praskaný křišťál si žádá větší ohleduplnost při nošení, při velké zátěži může dojít k jeho popraskání.

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu