Neohodnoceno

Náramek Marika

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Vodnáře - amazonitu, fluoritu a pokoveného praskaného křišťálu, ozdobený přívěškem z nerezové ocele ve znamení Vodnáře.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
5 dnů
Značka: TeTo
590 Kč –15 % 500 Kč
Kategorie: Vodnář (21.1. - 20.2.)
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: zelená, tyrkysová, bílá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
vodnar 3
590 Kč –15 %

Amazonit díky své příjemné barvě uklidňuje nervy a spojuje éterické a fyzické tělo. Posiluje sebevědomí, zahání strach a probouzí inspiraci. Pohlcuje negativní energii a elektromagnetické záření. Je doporučován k léčbě osteoporózy a zubních kazů. Napomáhá vstřebávání vápníku. Ulevuje namoženým svalům a pomáhá zvládat fyzickou zátěž. 

Fluorit harmonizuje srdeční čakru a zklidňuje emoce. Dokáže probudit znalosti a schopnosti zasuté v našem podvědomí. Je nositelem pozitivní energie. Pomáhá nám povznést se nad každodenní starosti. Přináší klid a touhu oprostit se od všech negativních myšlenek. Odstraňuje bolest, léčí infekce a zažívací potíže. Čistí auru a umožňuje nám využít naplno svých schopností a změnit svůj život. 

Křišťál co do léčivých účinku stojí na prvním místě mezi všemi kameny, položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energie a harmonizuje je. Křišťál čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí pozitivní.

Náramek vyrábím ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání ráda velikost upravím, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou, korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. Praskaný křišťál si žádá větší ohleduplnost při nošení, při velké zátěži může dojít k jeho popraskání.

Všechny náramky dodávám v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu