Neohodnoceno

Náramek pro páry fialovo-šedý

Sada náramků pro partnery z minerálních kamenů nefritu a norského labradoritu.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
3 dny
Značka: TeTo
490 Kč –19 % 399 Kč
Kategorie: náramky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky, kluci, páry
základní barva: fialová, šedá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm, 20,5-21 cm
fialovo šedý 1
490 Kč –19 %

Labradorit pomáhá lépe se soustředit na osobní záležitosti, aniž bychom se rozptylovali vnějšími vlivy. Je to ochranný kámen. Odkrývá vzorce uvažování, uložené v nevědomí či podvědomí, které se mohou negativně projevovat v našem emočním životě. Pomáhá vztahům, odděluje skutečné hodnoty od těch pomíjivých a klamných.

Nefrit je symbolem štěstí, přátelství, harmonie a moudrosti. Je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá očistit mysl od negativních myšlenek. Na člověka, který ho nosí, přitahuje bohatství a do jeho domova blaho a klid. Je vynikající při nespavosti a migréně.

Vhodná znamení: rak, vodnář, střelec, kozoroh, váhy, ryby

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Pánská verze náramku má velikost 20, 5 – 21 cm. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu