Neohodnoceno

Náramek Sára

Náramek z minerálních kamenů praskaného křišťálu, třešňového jaspisu a jadeitu, ozdobený korálky a přívěškem z nerezové ocele.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
3 dny
Značka: TeTo
390 Kč –15 % 330 Kč
Kategorie: náramky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: růžová, bílá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
mama merunkova 3
390 Kč –15 %

Jaspis nám pomáhá prožívat naplno každý okamžik. Dodává sílu a vitalitu. Podporuje skromnost, nezištnost, chrání před zlobou a nenávistí. Obrací naši pozornost k praktickým řešením. Pomáhá nám stát pevně na svých nohou a nenechat se unášet nebo naopak svazovat emocemi. 

Jadeit vyzařuje klid a mír. Přináší štěstí v podnikání i osobním životě. Pomáhá upravit narušené vztahy, zklidňuje nervy a zahání stres. Vštěpuje moudrost a vzbuzuje pocit, že je všechno snadné. Odstraňuje pochybnosti a učí nás, jak se mít rád a objevit svou hodnotu. 

Křišťál co do léčivých účinku stojí na prvním místě mezi všemi kameny, položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energie a harmonizuje je. Křišťál čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí pozitivní.

Vhodná znamení: beran, blíženci, váhy, rak, panna, štír, kozoroh, lev, vodnář

Náramek vyrábím ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání ráda velikost upravím, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou, korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. Praskaný křišťál si žádá větší ohleduplnost při nošení, při velké zátěži může dojít k jeho popraskání.

Všechny náramky dodávám v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu