Neohodnoceno

Náramek Soňa

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Berana - citrínu, topazu, avanturínu a pruhovaného achátu, ozdobený přívěškem z nerezové oceli ve znamení Berana.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
3 dny
Značka: TeTo
390 Kč –10 % 350 Kč
Kategorie: Beran (21.3. - 20.4.)
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: žlutá, hnědá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
beran 2
390 Kč –10 %

Citrín zvyšuje sebeúctu a vnitřní sílu. Dokáže téměř zázračně harmonizovat solární čakru. Její vyváženost se projevuje spontaneitou, pozitivním myšlením, radostí, pocitem volnosti a také touhou po poznání, moudrosti a duchovním naplnění. Citrín rázně skoncuje s negativním myšlením, smutkem a depresemi. Zastaví odliv energie. Také se věří, že přináší bohatství, hojnost a prosperitu. 

Topaz je nositelem životní síly a nevyčerpatelným zdrojem povzbuzující energie. Pomáhá nám cítit se dobře a mít chuť do života. Uvolňuje napětí, zahání negativní emoce jako hněv, zášť, zatrpklost. Podporuje talent a schopnost sebevyjádření, ale na úkor druhých. Dodává sílu a motivaci. Přináší lásku a radost. Posiluje víru ve vlastní schopnosti a je vhodný pro umělce. 

Avanturín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedá inteligenci. Ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. 

Achát je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá přetvářet negativní energii.

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu