Neohodnoceno

Náramek Taťána

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Berana - fluoritu, zeleného avanturínu a přírodního achátu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Berana.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
5 dnů
Značka: TeTo
490 Kč –20 % 390 Kč
Kategorie: Beran (21.3. - 20.4.)
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: zelená, bílá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Tatana 3
490 Kč –20 %

Fluorit harmonizuje srdeční čakru a zklidňuje emoce. Dokáže probudit znalosti a schopnosti zasuté v našem podvědomí. Je nositelem pozitivní energie. Pomáhá nám povznést se nad každodenní starosti. Přináší klid a touhu oprostit se od všech negativních myšlenek. Odstraňuje bolest, léčí infekce a zažívací potíže. Čistí auru a umožňuje nám využít naplno svých schopností a změnit svůj život. 

Avanturín je kamenem štěstíNičí negativní pocity a myšlenky, zvyšuje vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Působí velice kladně na vše co má spojitost s majetkem a prosperitou. Využívá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. 

Achát je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá přetvářet negativní energii.

Náramek vyrábím ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání ráda velikost upravím, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou, korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodávám v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Zpět do obchodu