Ryby (21.2. - 20.3.)

Lidé narozeni pod vládou vodní ho znamení Ryb jsou jemné a klidné povahy a duchovního založení. Nadevše si cení harmonii a mají mimořádně silně vyvinutou intuici. Často vidí věci, které zůstávají jejich okolí skryté. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ve společnosti jsou přizpůsobivé a drží se raději v pozadí. Vlastní názor jim nechybí, ale nechávají si ho pro sebe.

ryby 11
490 Kč –8 %
Náramek Viktorie
obvykle do 5 dnů
450 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Ryby - ametystu a turmalínu, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Ryby.

Kód: TN0099
ryby 1
550 Kč –11 %
Náramek Tamara
obvykle do 5 dnů
490 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Ryby - fluoritu, nefritu a měsíčního kamene, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Ryby.

Kód: TN0086
ryby 1
650 Kč –9 %
Náramek Gabriela
obvykle do 3 dnů
590 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Ryby - kunzitu, jaspisu a kalcitu, ozdobený přívěškem z nerezové ocele ve znamení Ryby.

Kód: TN0075
ryby 7
650 Kč –9 %
Náramek Leona
obvykle do 3 dnů
590 Kč

Náramek z minerálních kamenů vhodných pro znamení Ryby - akvamarínu, nefritu a měsíčního kamene, ozdobený bižuterními rondelkami a přívěškem z nerezové ocele ve znamení Ryby.

Kód: TN0098
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení