Myšlenka dětské police ve tvaru autobusu

Můj projekt autobusu dětské police se rodil poměrně dlouho, byl jsem ještě zaměstnaný a trávil jsem vývojem volné chvíle po večerech, stále to však bylo hobby, protože svou práci jsem měl rád, dělal jsem jí rád a proto jsem jí nijak neflákal.

V každém životě něco končí a něco hezkého zase začíná, proto jsem se rozhodl kromě věcí, kterým rozumím, přivést na svět hezké věci, které mě zase moc baví.

A nejlíp ze všeho, když člověk vidí ty šťastný dětský xichtíky, když si něco můžou dotvořit samy, dokonce si to ještě úplně vymyslet.

Nejvíc ze všeho jsem se zaměřil na rozměr police = takovýto aby to nebylo moc velký a aby to nebylo moc malý. Proto vznikly autobusy 2 a třeba do budoucna ještě další přibydou, nějaké nápady už se v hlavě zase motají.

No a protože někdo nemá místo na polici, domysleli jsme zadní čelo, aby se autobus stal samostojnou dekorací v dětském pokoji a dal se přemístit třeba k posteli nebo ke skříni.

Nejvíc mě trápil ten odpad, který jsme vygenerovali, když jsme malovali první autobus. Proto jsem oslovil šikovný chlapíky z firmy Boxmaker, kde vymysleli úplně vychytanou krabici, která schová všechno, co si na eshopu objednáte. Od police, přes barvu, štětce, váleček, akrylové barvy až po angličáky jako startovací sadu pro ty, kteří třeba v 3 letech úplně začínají :)

Krabice se dá pohodlně rozložit, poslouží jako podložka na malování i šroubování, no a až bude vše hotové, skončí v papírovém tříděném odpadu.

Každý si tedy objedná dle své potřeby všechno, co k realizaci potřebuje a hlavně na jednom místě, nemusí lítat do drogerie, nebo hobby marketů, vše dostane pohodlně v jednom balení kurýrem.

A teď už jen objednat a vzhůru do svého projektu DIY police autobus na hóóódně autíček.

Zpět do obchodu