o nás

Naší filosofií je přinášet radost a světlo do vašich domovů.

 

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma s nápady, kterými chceme zpříjemnit život, vyvolat Vám úsměv na tváři a v neposlední řadě dodat Vám a Vašim blízkým energii v podobě kvalitního světla.

Ála má cit pro krásné a příjemné věci, má ráda ruční práci. Všechny náramky vyrábíme s citem a osobním přístupem, kontrolujeme každý komponent, aby byl zákazník spokojený.

Honza pracoval dlouhá léta ve vývoji produktů, posledních 12let šéfoval vývojovému oddělení ve firmě Halla (český výrobce technických designových svítidel www.halla.cz), jejíž výrobky nabízíme širší populaci na našem eshopu.

Kvalitní osvětlení je naší filosofií. Poslední roky se povědomí o kvalitě světla  (i přínosu na fungování lidského organismu) zaměřilo nejen na společné prostory obchodních center nebo kanceláří, ale také na domácnosti. Chytré technologie pokročily a nyní je přinášíme i k Vám domů.

Chytré osvětlení TeTo s Bluetooth systémem Casambi, které můžete na dálku ovládat jak vypínačem, tak smart zařízením, nabízíme v našich produktech, ale také dokážeme integrovat do svítidel, která si vyberete nebo už je doma máte (vždy po konzultaci s námi). Systém Casambi, nepotřebuje žádnou složitou elektroinstalaci, funguje bezdrátově, dá se kdykoliv pohodlně doplnit nebo rozšířit. Umožní Vám ovládat osvětlení z různých míst pomocí standardních tlačítek a vypínačů, nebo můžeme doplnit Vaši domácnost o bezdrátové vypínače nebo ovládací panely, které můžete položit na stůl, nalepit na sklo apod. Samozřejmostí je ovládání osvětlení pomocí smart zařízení, které máme skoro pořád u sebe. Nemusíte vstávat od stolu, když přijde návštěva a pohodlně můžete na dálku nastavit scénu v obývacím pokoji, na terase atd.

Pracujeme také s myšlenkami, aby výrobek po rozbalení negeneroval množství zbytečného odpadu. Už nás nebaví krabice omotané lepícími páskami, přes které není vidět papír. Proto jsme se rozhodli pro naše výrobky TeTo vyvinout obaly tak, aby nebylo nutné používat jakýkoliv plastový materiál. Samozřejmě nastane situace, kdy se tomu nevyhneme, a to u subdodavatelských výrobků, které nabízíme jako doplněk.

Nápady

Pokud byste měli nějaký nápad, jak naše výrobky vylepšit, nebo byste ještě chtěli k výrobkům přikoupit, neváhejte nás kontaktovat, rádi se budeme inspirovat a pokud to bude možné, vyhovíme Vám.

Děkujeme, že jste navštívili náš eshop !

 

 

 

Jan_Petrášek 

Honza Petrášek - majitel

Mám rád kreativní, chytré a hravé věci. 12let jsem pracoval ve firmě Halla a.s. jako šéf vývoje. Halla prodává svítidla do celého světa, výroba i výrobky jsou "made in EU" vyrobeno v České republice. Firma se zaměřuje zejména na kvalitu světla, ale i samotného výrobku. Ve vývoji jsme pracovali s kvalitními komponenty od renomovaných výrobců, díky čemuž svítidla disponují zárukou 5let. Zaměřovali jsme se na nové trendy v osvětlení i ovládání osvětlení.

Jelikož se svítidla Halla dostávala jen stěží ke koncovému zákazníkovi, rozhodl jsem se, že zkusím prošlápnout svou cestu a nabídnout jak svítidla tak inteligentní systém ovládání vám všem, tedy širší veřejnosti. Nabízíme komplexní řešení - vytipování svítidel, následně prodej až po instalaci a zprovoznění.

Trendem posledních několika dekád bylo řešení osvětlení vždy na posledním místě. Vzpomeňte si, když jste si zařizovali byt či dům, vesměs byly jasně dané vývody elektřiny, chtěli byste kolikrát něco více, ale už nebyl prostor. Prima je, že v poslední době se tématu osvětlení již věnuje více pozornosti a řada lidí o něm uvažuje dopředu, ale vesměs se jedná o větší nebo dražší projekty, které od počátku řeší architekt nebo bytový designer.

My nabízíme řešení i pro koncového zákazníka, jednak v našem eshopu koupíte různé typy svítidel (kruhové, lineární, přímo svítící, přímo-nepřímo svítící), ale také jednoduchý a přitom cenově dostupný ovládací systém, který i z Vašeho osvětlení udělá chytrý.

Pokud byste měli zájem o komplexnější řešení, určitě je lepší se s námi spojit a vše konzultovat, než jen nakoupit komponenty a svítidla.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení