Náramek Adéla

Náramek z minerálních kamenů sodalitu a praskaného křišťálu, ozdobený kovovým přívěškem strom života.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
3 dny
Kód: TN0036
Značka: TeTo
390 Kč –23 % 299 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: modrá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Náramek z minerálů Adéla
390 Kč –23 %

Křišťál co do léčivých účinků stojí na prvním místě mezi všemi kameny, položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energie a harmonizuje je. Křišťál čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí pozitivní.

Sodalit díky svému zklidňujícímu vlivu prohlubuje myšlenky a schopnost ponořit se do sebe. Odstraňuje napětí a zahání obavy. Je účinným lékem na nespavost, vhodným i pro děti. Účinně léčí bolesti krku. Pomáhá překonávat strach z vystupování na veřejnosti, odbourává stres.

Strom života je symbolem jednoty a vzájemné propojenosti veškerého stvoření. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost. Kořeny stromu jsou hluboko v zemi, odkud čerpají živiny a sílu. Kmen stojí v prostoru a větve se košatí do všech světových stran. Koruna míří k nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii.

Vhodná znamení: panna, střelec, vodnář

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. Praskaný křišťál si žádá větší ohleduplnost při nošení, při velké zátěži může dojít k jeho popraskání.

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu