Náramek Diana

Náramek z minerálních kamenů růženínu a howlitu, ozdobený přívěškem z nerezové ocele ve znamení zvěrokruhu.

Můžeme doručit do:
7.6.2024
5 dnů
Kód: TN0032
Značka: TeTo
390 Kč –31 % 269 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: růžová
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Diana deska
390 Kč –31 %

Růženín vyzařuje jemnou energii, která uklidňuje emoce a nastoluje dokonalou duševní rovnováhu. Jemně čistí a opravuje zakořeněné negativní postoje vůči sobě samému, nedostatečnou sebeúctu a podlomené sebevědomí. Je nositelem naděje. Posiluje srdeční činnost a pomáhá regenerovat pokožku.

Howlit nám přináší hluboký pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Přináší klid od běžných každodenních starostí, pomáhá nám stát se odolnějšími proti stresu a překonávat nervozitu, pocity hněvu a sobectví. Pomáhá nám pochopit negativní pocity, myšlenky a emoce a vede nás k sebepoznání. Učí nás trpělivosti, stimuluje kreativitu, posiluje paměť a pomáhá se soustředěním.

Vhodná znamení: vodnář, rak, váhy, býk, štír, blíženci

Požadované znamení zvěrokruhu uveďte, prosím, do poznámky.

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu