Náramek Helena

Náramek z minerálního kamene howlitu.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
3 dny
Kód: TN0033
Značka: TeTo
390 Kč –33 % 259 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: bílá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Helena deska
390 Kč –33 %

Howlit nám přináší hluboký pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Přináší klid od běžných každodenních starostí, pomáhá nám stát se odolnějšími proti stresu a překonávat nervozitu, pocity hněvu a sobectví. Pomáhá nám pochopit negativní pocity, myšlenky a emoce a vede nás k sebepoznání. Učí nás trpělivosti, stimuluje kreativitu, posiluje paměť a pomáhá se soustředěním.

Vhodná znamení: vodnář, rak, váhy

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu