Náramek Jana

Náramek z minerálních kamenů bílého nefritu a avanturínu, ozdobený bižuterními rondelkami.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
3 dny
Kód: TN0030
Značka: TeTo
390 Kč –28 % 279 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: červená
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Jana deska
390 Kč –28 %

Nefrit je symbolem štěstí, přátelství, harmonie a moudrosti. Je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá očistit mysl od negativních myšlenek. Na člověka, který ho nosí, přitahuje bohatství a do jeho domova blaho a klid. Je vynikající při nespavosti a migréně.

Avanturín je pomocníkem zejména pro duševní stránku člověka. Působí na naši rovnováhu, zmírňuje vztek a negativní emoce přeměňuje na pozitivní. Probouzí kreativitu a vůdčí schopnosti. Pomáhá vyrovnat se se špatnými zkušenostmi z minulosti.

Vhodná znamení: ryby, rak, váhy, střelec, blíženci, býk
Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou.

Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu