Náramek Klára

Náramek z minerálních kamenů šedého křemene a dračího achátu, ozdobený korálky z broušeného skla.

Můžeme doručit do:
5.3.2024
3 dny
Kód: TN0009
Značka: TeTo
390 Kč –25 % 289 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: růžová, šedá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Klara 2
390 Kč –25 %

Achát je kamenem odvahy, síly, léčení, dlouhověkosti, lásky a ochrany. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá přetvářet negativní energii.

Šedý křemen pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, chrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši. Pomáhá při jakýchkoli zdravotních problémech, tiší bolest hlavy a zubů, posiluje imunitu.

Vhodná znamení: blíženci, lev, kozoroh, býk, ryby, panna, štír, rak

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu