Náramek Markéta

Náramek z minerálních kamenů praskaného křišťálu, čaroitu a hematitu, ozdobený kovovým přívěškem ve tvaru slona.

Můžeme doručit do:
6.6.2024
3 dny
Kód: TN0017
Značka: TeTo
390 Kč –28 % 279 Kč
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
pro koho: holky
základní barva: fialová, šedá
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Marketa deska
390 Kč –28 %

Křišťál co do léčivých účinků stojí na prvním místě mezi všemi kameny, položen vedle ostatních kamenů zesiluje jejich energie a harmonizuje je. Křišťál čistí mysl, ostří vnímání a posiluje paměť. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí pozitivní.

Čaroit zlepšuje intuici, pomáhá při relaxaci a prohlubuje meditaci. Posiluje inspiraci, tvořivost a duchovní růst. Posiluje vnímavost a schopnost vidět dopředu, jít si za svým a využít maximálně svůj potenciál. Dodává odvahu a vnitřní sílu. Má čisticí schopnosti, přináší klid, utišuje nervy, pomáhá vyřešit citové problémy a zahnat podvědomé obavy.

Hematit napomáhá k regeneraci organismu a podpoře zdraví. Uvádí v soulad touhy a přání s realitou. Pomáhá při neklidu a nespavosti, pocitech beznaděje a nejistoty, podporuje paměť.

Vhodná znamení: beran, štír, vodnář, ryby, panna, blíženci, rak, lev, kozoroh

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. Praskaný křišťál si žádá větší ohleduplnost při nošení, při velké zátěži může dojít k jeho popraskání.

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu