Neohodnoceno

Náramek Monika

Náramek z minerálního kamene broušeného howlitu, ozdobený kovovým korálkem ve tvaru čtyřlístku.

obvykle do 3 dnů
Kód: TN0034
Značka: TeTo
390 Kč –23 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: pro Holky
Záruka: 2 roky
základní barva: bílá
pro koho: holky
průměr korálků: 8mm
délka náramku: 17,5-18 cm
Monika deska
390 Kč –23 %

Howlit nám přináší hluboký pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Přináší klid od běžných každodenních starostí, pomáhá nám stát se odolnějšími proti stresu a překonávat nervozitu, pocity hněvu a sobectví. Pomáhá nám pochopit negativní pocity, myšlenky a emoce a vede nás k sebepoznání. Učí nás trpělivosti, stimuluje kreativitu, posiluje paměť a pomáhá se soustředěním.

Vhodná znamení: vodnář, rak, váhy

Náramek vyrábíme ve velikosti 17,5 – 18 cm, na přání rádi velikost upravíme, stačí uvést do poznámky. Veškeré bižuterní doplňky by neměly přijít do styku s vodou. Korálky jsou všechny přírodní, tudíž lehké opotřebení vlivem nošení je běžným jevem. 

Všechny náramky dodáváme v ručně šitém lněném stahovacím pytlíčku.  A jeho další využití? V papírovém sáčku najdete levanduli, její vůně je jedinečná, má uklidňující a harmonizující účinky na tělo i duši, napomáhá sladkému spánku, hojí a čistí pokožku, prospívá trávení. Takže stačí přesypat levanduli z papírového sáčku do lněného a ten zavěsit třeba do ložnice, do šatny, do skříně, prostě kamkoliv budete chtít..