Neohodnoceno

Shift jednička

Unikátní svítidlo v různých variacích, výklopný polovestavný 1-spot, nastavitelný směr svícení, bezdrátové ovládání Bluetooth Casambi. Vyrobeno v ČR.

 

design: Kryštof Nosál

Varianta
obvykle do 21 dnů obvykle do 21 dnů Zvolte variantu
Kód: HS0029 HS0030 Zvolte variantu
Značka: Halla
3 900 Kč 3 223,14 Kč bez DPH
Kategorie: designová svítidla
Záruka: 5 let
tvar svítidla: kruhový
smart ovládání: Bluetooth
délka svítidla (mm): 95
šířka svítidla (mm): 95
výška svítidla (mm): 50
? světelný zdroj: LED
? příkon max (W): 17
? světelný tok (lm): 1900

Shift je elegantní svítidlo v různých variantách, jako samostatné svítidlo nebo vícenásobné svítidlo s možností různého natočení a tím dokonalého nasvětlení například vitrín, obrazů, také vhodné pro vytvoření atmosférického osvětlení.

Svítidlo je polovestavné do podhledu.

Svítidlo bylo vyvinuto a je vyráběno v České republice. Jeho koupí podpoříte lokální výrobu. www.halla.cz/shift

SMART bezdrátové ovládání umožňuje ovládat svítidlo samostatně, ale také v sestavách. Bezdrátové jednotky vytvářejí síť (Bluetooth mesh) a tím jsou schopny komunikovat mezi sebou. Uživatel může vytvořit scény, nebo časové scény (například při odjezdu na dovolenou), svítidla může ovládat přes mobilní zařízení, nebo přes tlačítka, bezdrátová tlačítka a touchpanely.

Přáli byste si jinou variantu? Například jinou barvu, jiný světelný tok ze svítidla? Kontaktujte nás emailem přímo z karty zboží, nebo pro ucelenou nabídku prostě emailem, vypracujeme Vám nabídku na míru.

Upozornění: pokud byste si přáli sestavu několika Shift jedniček vedle sebe a rádi byste je spínali najednou, případně i BT smart ovládali, vypracujeme Vám individuální nabídku.