Neohodnoceno

Shift jednička

Unikátní svítidlo v různých variacích, výklopný polovestavný 1-spot, nastavitelný směr svícení, bezdrátové ovládání Bluetooth Casambi. Vyrobeno v ČR.

 

design: Kryštof Nosál

barva svítidla
teplota (barva) světla ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.3.2023 8.3.2023 Zvolte variantu
21 dnů 21 dnů Zvolte variantu
Značka: Halla
3 900 Kč
Kategorie: svítidla Designová
Záruka: 5 let
chytré osvětlení: ANO - Bluetooth
tvar svítidla: kruhový
šířka svítidla (mm): 95
výška svítidla (mm): 50
? světelný zdroj: LED
? příkon max (W): 17
? světelný tok (lm): 1900

Shift je elegantní svítidlo v různých variantách, jako samostatné svítidlo nebo vícenásobné svítidlo s možností různého natočení a tím dokonalého nasvětlení například vitrín, obrazů, také vhodné pro vytvoření atmosférického osvětlení.

Svítidlo je polovestavné do podhledu.

Svítidlo bylo vyvinuto a je vyráběno v České republice. Jeho koupí podpoříte lokální výrobu. www.halla.cz/shift

SMART bezdrátové ovládání umožňuje ovládat svítidlo samostatně, ale také v sestavách. Bezdrátové jednotky vytvářejí síť (Bluetooth mesh) a tím jsou schopny komunikovat mezi sebou. Uživatel může vytvořit scény, nebo časové scény (například při odjezdu na dovolenou), svítidla může ovládat přes mobilní zařízení, nebo přes tlačítka, bezdrátová tlačítka a touchpanely.

Přáli byste si jinou variantu? Například jinou barvu, jiný světelný tok ze svítidla? Kontaktujte nás emailem přímo z karty zboží, nebo pro ucelenou nabídku prostě emailem, vypracujeme Vám nabídku na míru.

Upozornění: pokud byste si přáli sestavu několika Shift jedniček vedle sebe a rádi byste je spínali najednou, případně i BT smart ovládali, vypracujeme Vám individuální nabídku.

Zpět do obchodu