Adventní kalendáře

Víte, že 29.11. začíná advent? Pro nás dospělé to znamená většinou spíš stres – dárky, výzdoba, věnec, cukroví, úklid a spousty dalších povinností.. Pro děti je to po prázdninách snad to nejkrásnější období.. A víte s čím je spojené? S adventním kalendářem.. Ta krásná dětská nedočkavost, zvědavost, netrpělivost co se skrývá v dalším okénku.. U nás je prosinec jediným měsícem ve školním roce, kdy děti vstávají každé ráno bez křiku, protivností, vztekání.. Jejich kroky z postele vedou vždycky jako první právě ke kalendáři.. Hltají každé okénko, hledají to správné a pak ta radost v jejich očích.. Za prvé z nalezeného pokladu v podobě sladkosti nebo malé drobnosti, za druhé z faktu, že je o další den méně do Ježíška.. 

Že ještě žádný kalendář nemáte? Nevadí, máme pro Vás řešení – náš autobus, ve speciální limitované adventní edici. A víte co je nejlepší? Na Štědrý den si děti otevřou poslední okénko a to nejlepší je teprve čeká – samotný autobus, který si budou moct sami vymalovat a zaparkovat tam všechna svá nová autíčka..

Adventní kalendář Autobus
Vyrobeno v ČR
od 2 190 Kč / ks

Originální adventní kalendář v podobě Vašeho oblíbeného autobusu - dětské police na stěnu na autíčka, lego, Pokémony, postavičky nebo jiné hračky, určená "k domalování". Inspirace dabldekr anglie.

TB0007
1 položek celkem
Zpět do obchodu