Adventní kalendáře

Víte, že 29.11. začíná advent? Pro nás dospělé to znamená většinou spíš stres – dárky, výzdoba, věnec, cukroví, úklid a spousty dalších povinností.. Pro děti je to po prázdninách snad to nejkrásnější období.. A víte s čím je spojené? S adventním kalendářem.. Ta krásná dětská nedočkavost, zvědavost, netrpělivost co se skrývá v dalším okénku.. U nás je prosinec jediným měsícem ve školním roce, kdy děti vstávají každé ráno bez křiku, protivností, vztekání.. Jejich kroky z postele vedou vždycky jako první právě ke kalendáři.. Hltají každé okénko, hledají to správné a pak ta radost v jejich očích.. Za prvé z nalezeného pokladu v podobě sladkosti nebo malé drobnosti, za druhé z faktu, že je o další den méně do Ježíška.. 

Že ještě žádný kalendář nemáte? Nevadí, máme pro Vás řešení – náš autobus, ve speciální limitované adventní edici. A víte co je nejlepší? Na Štědrý den si děti otevřou poslední okénko a to nejlepší je teprve čeká – samotný autobus, který si budou moct sami vymalovat a zaparkovat tam všechna svá nová autíčka..

Adventní kalendář Autobus
od 2 190 Kč / ks

Originální adventní kalendář v podobě Vašeho oblíbeného autobusu - dětské police na stěnu na autíčka, lego, postavičky nebo jiné hračky, určená "k...

TB0007
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení