#darujemeceskevanoce

Darujeme české vánoce (#darujemeceskevanoce)


Darujeme české vánoce je unikátní projekt, jehož hlavní myšlenkou je podpořit české výrobce a tvůrce v prodeji jejich rukodělných výrobků. I když vzniknul teprve nedávno, jeho růst je obrovský, na facebooku už čítá tato skupina přes 37 tisíc lidí. Jsme hrdí, že i my můžeme být součástí tohoto úžasného projektu.

Největší poděkování určitě patří jeho zakladatelkám, které každý den neúnavně pracují na jeho vylepšování, na jeho lepší propagaci a propojení s ostatními komunikačními kanály. Nedávné spojení s Českou spořitelnou a rádiem Seejay je prostě neuvěřitelné. O tom by se nám, malým podnikatelům, ani nesnilo. Klobouk dolů, že i v téhle nelehké době se najdou lidé, kteří nemyslí jenom na sebe a snaží se podporovat ostatní.Proto prosím, zkusme všichni letos koupit alespoň jeden dárek od českého výrobce, radost bude hned trojnásobná – obdarovaného, českého tvůrce a samotných zakladatelek, které si to zaslouží stejně jako my, čeští výrobci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení