Jak to všechno začalo

Před 3-lety mě Alenka požádala, jestli bychom pro našeho syna nevymysleli a nevyrobili nějakou vychytanou polici, kam by si mohl ukládat autíčka.
Strávila spoustu hodin na internetu hledáním nějakých krabic, boxů, náklaďáků, ale furt to nebylo ono, aby se někam vešlo víc jak 20 autíček.

 

Už nemusíte hledat ! U nás jste správně !

 

Když jsem první autobus vymýšlel...
Napadlo mě, že ho vyrobím komplet jako puzzle stavebnici, kterou si děti poskládají, pak jí společně slepíme a děti ji vymalují.

Tomášek dostal autobus od Ježíška na Vánoce, byl úplně nadšený, obzvláště tou velikostí a kolik se tam vejde autíček.
Děti mě požádaly, jestli bych jim nemohl vytisknout na papír tvar autobusu, že by si ho chtěly nejdříve namalovat jako předlohu a pak se pustit do toho pravého.

První dětská police autobus po vzoru double-decker z Anglie měla rozměr odhadem 110 x 60 cm a musím říct, že se tam vejde fakt hodně věcí.
Ale pak vyvstala otázka, kde to v zimě namalovat a ideálně nezaflákat barvou sebe a celý byt. Posloužily k tomu staré igelity, které jsem roztahal v obývacím pokoji. Pak mi samozřejmě bylo líto toho kvantu odpadu, který musím vyhazovat.

 

Jakmile děti svůj projekt dokončily, poličku jsme pověsili v pokoji na své místo na zdi, kde doposud dělá parádu, a hlavně, je to ta první !

 

Když jsem letos v létě opouštěl práci, ve které jsem strávil skoro 13 let, ještě k tomu přišla první vlna covid-19 krize, říkal jsem si, že bych rád přinesl na svět některé věci, které jsme vymysleli, mají smysl a budou přinášet radost.

Pustil jsem se proto zase do svého projektu, jak výrobek dětské police pořádně domyslet a hlavně ho nabídnout všem.

A tak se zrodil náš eshop se značkou TeTo-design. Terezka Tomášek byli a jsou naší inspirací a tak vznikla naše značka.

 

  

 

Zpět do obchodu