Dětská police na autíčka (70ks) autobus ANGLIE - PRAVÁ

Originální dětská police na stěnu na autíčka, lego, postavičky nebo jiné hračky. Varianta "doprava", určená "k domalování". Inspirace dabldekr anglie.

Zadní čelo navíc ?
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: TB0002
Značka: TeTo
1 990 Kč
Kategorie: designová police pro kluky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
? Kapacita autíček: 70 Ks
? Rozměry: 92 x 44 x 15cm
Hmotnost: 6kg
? Nosnost max: 3kg
Materiál: MDF natur
Rozměr a váha balení:: 96 x 45 x 8 cm / 9kg
Termín dodání: obvykle do 3 dnů
? Doporučený věk: 3+

Originální dětská polička na stěnu na autíčka (Hot Wheels, Matchbox) nebo jiné hračky, lego, různé postavičky apod.

Tento dárek změní Vašemu dítěti život. Může být jeho první DIY projekt, samostatně nabarvený a s Vaší pomocí sestavený.
V dětském pokoji jsou hračky okamžitě po ruce a je velmi jednoduché je zase uklidit. Pro ty, kteří mají svá autíčka zároveň jako sbírku, je naše police ideální doplněk do dětského pokoje.

Fantazii se meze nekladou a proto každá polička může být unikát, zkrátka dle vlastního nápadu.

K polici můžete doobjednat zadní čelo, po sešroubování je možné autobus postavit ke zdi a není nutné někam věšet - vhodné pro malé pokojíčky. Pozor, při nevhodné manipulaci se vzhledem ke své výšce může překlopit.

Že je police do dětského pokoje moc velká? A co takhle jí umístit nad postel? Hloubka je pouhých 15cm a i na posteli se dá rozjet velká automobilová honička.

V balení obdržíte v základní sestavě čelo, police a příčky, vruty k sešroubování (PZ1), skoby do zdi. Určeno pro použití v interiéru, k sestavení dospělákem, a k vymalování dětmi.

Materiál police je přírodní MDF. Jelikož se jedná o lisovaný materiál z pilin, povrch nemusí být 100% hladký, většinu skryje nátěr, samozřejmě můžete nechat polici i v přírodním provedení, ovšem tím pádem bez jakékoliv povrchové úpravy.

Doporučujeme dokoupit související zboží.

Vybírejte z příslušenství v podobě barev, štětců, základní plošné barvy, válečku, krycí pásky, a případně i zadního čela.
Krabice, ve které Vám pošleme vše potřebné, slouží jako podložka pod malování, po upotřebení stačí odevzdat do tříděného papírového odpadu.
Jako příslušenství prodáváme barvy akrylové, vodou ředitelné, nezávadné, doporučené na dětský nábytek. Akrylové barvy jsou hustší, proto nebuďte překvapeni, že nedosáhnete dokonalého hladkého povrchu, ideální po prvním nátěru lehce zbrousit.

Na fotkách můžete vidět, jak by mohl vypadat finální výrobek po Vašem vybarvení, ovšem fantazii se meze nekladou. Preferuje Vaše dítě modrou barvu? Tak bude police prostě modrá.
Na webu si můžete stáhnout jpg obrázek, aby si Vaše ratolest vytvořila vlastní projekt, na obrázku si autobus vymaluje dopředu, abyste věděli jak postupovat.

Zábava pro celou rodinu může vyjít na pár hodin, ale výsledek bude pro každého krásný a na věky.

Pečování jako o každý dřevěný přírodní nábytek - nedoporučujeme utírat mokrým hadrem ani mycími prostředky.

A hurá na svůj vlastní projekt

Začínáme - co najdete ve svém balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu